Ankieta

Czy popierasz działania na rzecz referendum w sprawie Traktatu Lizbońskiego?


Kliknij tutaj , aby sprawdzić aktualne wyniki.

ODRZUC TRAKTAT LIZBONSKI!

Wcześniej celem naszej kampanii dotyczącej referendum był apel, aby wszystkim obywatelom dać możliwość zagłosowania w referendach w sprawie Traktatu Lizbońskiego. Dotychczas ponad ćwierć miliona ludzi w całej Europie podpisało nasze petycje.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

KAMPANIA „REFERENDUM W SPRAWIE MEDYCYNY NATURALNEJ”

Celem kampanii jest zagwarantowanie wszystkim obywatelom Unii Europejskiej wolnego dostępu do osiągnięć medycyny naturalnej opartej na podstawach naukowych.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

PETYCJA NA RZECZ EUROPY TWORZONEJ PRZEZ LUDZI – DLA LUDZI

13 listopada 2007 roku ponad 30 osób ocalałych z obozu zagłady Auschwitz oraz z innych nazistowskich obozów koncentracyjnych spotkało się w Oświęcimiu na jednodniowej konferencji.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Narzędzia

Wyślij stronę znajomemu

Dodaj tę stronę do zakładek

Wydrukuj tę stronę

 

INICJATYWA NA RZECZ REFERENDUM EUROPEJSKIEGO

Referendum w sprawie medycyny naturalnej

KLIKNIJ TUTAJ, ABY PODPISAĆ PETYCJĘ

Czym jest kampania „Referendum w sprawie medycyny naturalnej”?

Celem kampanii jest zagwarantowanie wszystkim obywatelom Unii Europejskiej wolnego dostępu do osiągnięć medycyny naturalnej opartej na podstawach naukowych poprzez przeprowadzenie referendum w sprawie medycyny naturalnej we wszystkich 27 krajach członkowskich. Aby do tego doszło, konieczne jest zdobycie miliona podpisów pod petycją z żądaniem natychmiastowego przeprowadzenia przez Unię takiego głosowania.

Dlaczego taka inicjatywa jest potrzebna?

Click here to download a copy of the petition form.

Pod hasłami „ochrony zdrowia publicznego” coraz częściej wprowadzane są w Europie surowe przepisy zabraniające rozpowszechniania informacji na temat dostępnych leków naturalnych i ich zastosowań. Dzieje się tak pomimo faktu, że każdego roku miliony ludzi umierają na skutek zawałów serca, wylewów, raka, a tysiące badań klinicznych wykazało, że istnieją naturalne środki (w tym m.in. terapie witaminowe), które mogą zapobiegać tego rodzaju schorzeniom.

Kliknij tutaj, aby się dowiedzieć, w jaki sposób restrykcyjne prawo Unii Europejskiej dotyczące medycyny naturalnej zagraża także wolności wyboru w Stanach Zjednoczonych.

Jaki jest dotychczasowy statut kampanii?

Naszą kampanię rozpoczęliśmy w 2002 r i jeszcze wówczas wierzyliśmy, że „brukselska UE” będzie słuchała głosów obywateli. Jednakże sprawdziły się nasze najgorsze przewidywania, co do tej niedemokratycznej konstrukcji politycznej, szczególnie po tym, jak nałożono na obywateli Europy dyktatorski „traktat lizboński”. Wobec faktu, że w międzyczasie ponad ćwierć miliona ludzi podpisało petycję, postanowiliśmy wznowić naszą kampanię i w miarę możliwości zrobić wszystko, by zwrócić uwagę Świata na charakter i pochodzenie „brukselskiej UE”.

W sensacyjnej książce „Nazistowskie korzenie brukselskiej UE“ ujawniono, iż kluczowe osoby i architekci „brukselskiej UE“ rekrutują się z tej samej grupy technokratów, która wcześniej zaprojektowała dla nazistów wygląd powojennej Europy. Ten fakt, zatajany przez ponad 70 lat przed Obywatelami Europy, wyjaśnia, dlaczego niedemokratyczna istota brukselskiej UE wykazuje tak dalece szokujące podobieństwo do powojennych planów nazistów, dotyczących „wspólnoeuropejskiego obszaru gospodarczego”. Jeżeli jesteście zainteresowani lekturą tej książki i również dalszym rozpowszechnianiem zawartych w niej informacji – skontaktujcie się z nami.

W obliczu naszego nowego rozumienia prawdziwej istoty „brukselskiej UE“ staje się coraz bardziej zrozumiałe, że zakończenie światowej walki o wolny dostęp do naturalnych terapii, jest bezpośrednio uzależnione od zlikwidowania nakazów „brukselskiej UE“ i zastąpienia ich przepisami rzeczywiście demokratycznej Europy.

Aby osiągnąć ten cel - prosimy Was o podpisanie petycji „Europa dla ludzi – przez ludzi“ – jedynego w swoim rodzaju dokumentu – projektu, który opracowany został przez byłych więźniów obozu koncentracyjnego w Auschwitz, po to by chronić życie i zdrowie mieszkańców Europy przed interesami koncernów wykorzystujących ciało ludzkie, jako rynek zbytu dla osiągnięcia miliardowych profitów. Wspólnym mianownikiem tych korporacyjnych interesów - przede wszystkim przemysłu farmaceutycznego i biotechnologicznego - są opatentowane produkty, które służą wyłącznie interesom tych koncernów za cenę zdrowia i życia milionów ludzi. Obywatelska konstytucja „Europa dla ludzi – przez ludzi” domaga się zachowania prawa do zdrowia, naturalnej żywności i środowiska, jak również respektowania godności człowieka i ochrony wartości socjalnych.