Ankieta

Czy popierasz działania na rzecz referendum w sprawie Traktatu Lizbońskiego?


Kliknij tutaj , aby sprawdzić aktualne wyniki.

ODRZUC TRAKTAT LIZBONSKI!

Wcześniej celem naszej kampanii dotyczącej referendum był apel, aby wszystkim obywatelom dać możliwość zagłosowania w referendach w sprawie Traktatu Lizbońskiego. Dotychczas ponad ćwierć miliona ludzi w całej Europie podpisało nasze petycje.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

KAMPANIA „REFERENDUM W SPRAWIE MEDYCYNY NATURALNEJ”

Celem kampanii jest zagwarantowanie wszystkim obywatelom Unii Europejskiej wolnego dostępu do osiągnięć medycyny naturalnej opartej na podstawach naukowych.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

PETYCJA NA RZECZ EUROPY TWORZONEJ PRZEZ LUDZI – DLA LUDZI

13 listopada 2007 roku ponad 30 osób ocalałych z obozu zagłady Auschwitz oraz z innych nazistowskich obozów koncentracyjnych spotkało się w Oświęcimiu na jednodniowej konferencji.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Narzędzia

Wyślij stronę znajomemu

Dodaj tę stronę do zakładek

Wydrukuj tę stronę

 

INICJATYWA NA RZECZ REFERENDUM EUROPEJSKIEGO

Odrzuć Traktat Lizboński!

Odrzuć Traktat Lizboński!

Wcześniej celem naszej kampanii dotyczącej referendum był apel, aby wszystkim obywatelom dać możliwość zagłosowania w referendach w sprawie Traktatu Lizbońskiego. Dotychczas ponad ćwierć miliona ludzi w całej Europie podpisało nasze petycje. Jednakże nie jest to wystarczające, by przeszkodzić w pogłębianiu niedemokratycznych planów „Brukselskiej UE” w sprawie ostatecznej ratyfikacji Traktatu Lizbońskiego. Stąd jesteśmy zmuszeni do dostosowania naszych żądań.

Odtąd w sprawie Traktatu Lizbońskiego jedyną właściwą reakcją jest jego całkowite odrzucenie oraz apel do wszystkich, zarówno polityków, jak i obywateli w całej Europie, aby czynili podobnie.

Prosimy kliknąć poniższy przycisk, aby wyrazić swoje poparcie dla odrzucenia Traktatu Lizbońskiego.

KLIKNIJ TUTAJ, ABY ZŁOŻYĆ ONLINE SWÓJ PODPIS W NASZEJ PETYCJI O ODRZUCENIE TRAKTATU LIZBOŃSKIEGO

Dlaczego należy odrzucić Traktat Lizboński?

Wybory prezydenckie w USA w 2008 r. pokazały, jak ważne jest, aby obywatele mieli prawo do odrzucenia zasad rządzenia, które nie reprezentują już ich interesów.

Traktat Lizboński pozbawia jednak obywateli Europy takiej możliwości – obecnego pokolenia oraz wszystkich następnych.

Ponadto Traktat Lizboński pozyskuje przychylność władz Europy dla interesów korporacyjnych i wyklucza podstawowe zasady demokracji.

Co dla obywateli oznaczałoby w Europie przyjęcie postanowień Traktatu Lizbońskiego na poziomie europejskim: brak rozdziału praw konstytucyjnych; brak możliwości demokratycznego wyboru prezydenta jako głowy rządu na poziomie wykonawczym oraz brak możliwości zmiany władz na poziomie wykonawczym, które nadużyły lub ograniczyły prawa człowieka.

Odrzucamy całkowicie taką wizję Europy!