Ankieta

Czy popierasz działania na rzecz referendum w sprawie Traktatu Lizbońskiego?


Kliknij tutaj , aby sprawdzić aktualne wyniki.

ODRZUC TRAKTAT LIZBONSKI!

Wcześniej celem naszej kampanii dotyczącej referendum był apel, aby wszystkim obywatelom dać możliwość zagłosowania w referendach w sprawie Traktatu Lizbońskiego. Dotychczas ponad ćwierć miliona ludzi w całej Europie podpisało nasze petycje.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

KAMPANIA „REFERENDUM W SPRAWIE MEDYCYNY NATURALNEJ”

Celem kampanii jest zagwarantowanie wszystkim obywatelom Unii Europejskiej wolnego dostępu do osiągnięć medycyny naturalnej opartej na podstawach naukowych.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

PETYCJA NA RZECZ EUROPY TWORZONEJ PRZEZ LUDZI – DLA LUDZI

13 listopada 2007 roku ponad 30 osób ocalałych z obozu zagłady Auschwitz oraz z innych nazistowskich obozów koncentracyjnych spotkało się w Oświęcimiu na jednodniowej konferencji.

Kliknij tutaj, aby dowiedzieć się więcej.

Narzędzia

Wyślij stronę znajomemu

Dodaj tę stronę do zakładek

Wydrukuj tę stronę

 

INICJATYWA NA RZECZ REFERENDUM EUROPEJSKIEGO

Artykuły

10 lipca 2008

Obraz sytuacji: zadaniem UE jest chronić patenty i kontrolować korporacje – a nie zdrowie i interesy jej obywateli

Paul Anthony Taylor — Naczelna Dyrekcja Europejskiej Komisji Ochrony Zdrowia i Praw Konsumentów twierdzi, że jej praca polega na „wspieraniu zdrowia i bezpieczeństwa oraz budowaniu zaufania obywateli Europy”. Jednak w rzeczywistości, jak coraz więcej ludzi zaczyna dostrzegać, nadrzędnym obiektem zainteresowania Unii Europejskiej nie są zwykli obywatele, ale raczej wielomiliardowe interesy europejskich korporacji i ich patenty na produkty zagrażające zdrowiu, takie jak genetycznie modyfikowane nasiona, farmaceutyki, sztuczne dodatki do żywności i pestycydy.

Jak pokazuje niniejszy artykuł, głównym motorem ostatnich absurdalnych ataków na organiczne metody upraw oraz witaminowe suplementy jest to, że organiczne nasiona oraz witaminy nie mogą zostać opatentowane, podobnie jak inne produkty naturalne, co zagraża wielomiliardowym zyskom ze sprzedaży genetycznie modyfikowanych organizmów i leków farmaceutycznych.

Czytaj dalej, aby przekonać się, jak Unia Europejska oszukuje Cię odnośnie Twojego zdrowia i dlaczego Europa dla Ludzi, przez Ludzi – w przeciwieństwie do Europy Wielkiego Biznesu – jest teraz pilniej potrzebna niż kiedykolwiek wcześniej.

Kliknij tutaj, aby przeczytać artykuł